22 WRZEŚNIA 2019 – WARSZTATY TANECZNE „RZESZÓW OF SENIOR DANCE” Z ŻORĄ KOROLYOVEM

Już 22 września 2019 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Biała odbędą się Warsztaty Taneczne „Rzeszów of Senior Dance”. Warsztaty są organizowane w ramach wrześniowego cyklu „Senior w Mieście” i poprowadzi je znany ukraiński tancerz i choreograf – Żora Korolyov.

Cykl „Senior w Mieście” zadebiutował w Rzeszowie w ubiegłym roku i zyskał szybko wielkie grono sympatyków, którzy aktywnie uczestniczą w realizowanych w jego ramach imprezach i wydarzeniach kulturalnych. Tegoroczna edycja będzie nie tylko czasem organizacji znanych i lubianych przez seniorów inicjatyw miejskich, ale także zaprezentowania ciekawej nowości, jaką są Warsztaty Taneczne „Rzeszów of Senior Dance”.

Warsztaty odbędą się w niedzielę 22 września 2019 roku o godzinie 10:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Biała przy ul. Kardynała Karola Wojtyły 164 i przeprowadzi je znany ukraiński tancerz i choreograf – Żora Korolyov.

Impreza jest realizowana w ramach cyklu „Senior w Mieście” i została sfinansowana z budżetu Gminy Miasto Rzeszów. Szczegółowe informacje dotyczące całego cyklu oraz organizowanych w jego ramach wydarzeń dostępne są na stronie internetowej www.rzeszow.pl.

 

Archiwa