HARMONOGRAM ZAJĘĆ

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ RODZAJ
ZAAWANSOWANIA
GRUPA WIEKOWA INSTRUKTOR
PONIEDZIAŁEK
13:00 – 13:45 PRACOWNIA MUZYCZNA
zajęcia wokalne
zajęcia indywidualne Marcin Florczak
13:45 – 14:30 PRACOWNIA MUZYCZNA
nauka gry: pianino
14:30 – 15:15
15:15 – 16:00 PRACOWNIA MUZYCZNA
nauka gry: keyboard
15:00 – 16:00 PRACOWNIA FORM PLASTYCZNYCH 6 – 7 Aleksandra Zimny
16:00 – 18:00 PRACOWNIA CERAMICZNA

7 – 12
18:00 – 19:30 18+
16:00 – 17:00 PRACOWNIA JĘZYKOWA
angielski
grupa początkująca 4 – 5 Klaudia Marek
17:00 – 18:00 6 – 7
18:00 – 19:00 8 – 10
16:00 – 21:00 SIŁOWNIA 16+ Michał Puc
16:30 – 21:00 AKROBATYKA wynajem
WTOREK
13:00 – 13:30 PRACOWNIA MUZYCZNA
nauka gry: keyboard

zajęcia indywidualne Marcin Florczak
13:30 – 14:15 PRACOWNIA MUZYCZNA
nauka gry: pianino
14:15 – 15:00
15:00 – 15:45
15:45 – 16:30 PRACOWNIA MUZYCZNA
zajęcia wokalne
16:30 – 17:15 PRACOWNIA MUZYCZNA
nauka gry: keyboard
17:15 – 18:00 PRACOWNIA MUZYCZNA
zajęcia wokalne
18:00 – 18:45
19:00 – 19:45
19:45 – 20:30 PRACOWNIA MUZYCZNA
nauka gry: pianino
14:00 – 14:30 PRACOWNIA MUZYCZNA
nauka gry: gitara
zajęcia indywidualne

Maksymilian Samborowski-Zajdel
14:30 – 15:00
15:00 – 15:45
15:45 – 16:30
16:30 – 17:00
17:00 – 17:45
17:45 – 18:30
18:30 – 19:00
19:00 – 19:30
14:30 – 16:00 STUDIO TAŃCA
taniec nowoczesny
7 – 12 Natalia Kamińska
16:00 – 17:00 4 – 6
15:00 – 16:00 SZACHY
grupa początkująca 7 – 17 Justyna Wąsik
16:00 – 17:00
16:00 – 20:00 SIŁOWNIA 16+ Michał Puc
18:30 – 19:30 STUDIO ACTIVE
aerobik
Anna Krężel
ŚRODA
13:00 – 13:30 PRACOWNIA MUZYCZNA
nauka gry: pianino
zajęcia indywidualne Marcin Florczak
13:30 – 14:15 PRACOWNIA MUZYCZNA
zajęcia wokalne
14:15 – 15:00
15:00 – 15:45 PRACOWNIA MUZYCZNA
nauka gry: keyboard
15:45 – 16:30 PRACOWNIA MUZYCZNA
zajęcia wokalne
16:30 – 17:15 PRACOWNIA MUZYCZNA
nauka gry: pianino
17:15 – 18:00 PRACOWNIA MUZYCZNA
nauka gry: keyboard
18:00 – 18:30 PRACOWNIA MUZYCZNA
zajęcia wokalne
18:45 – 19:30
19:30 – 20:15 PRACOWNIA MUZYCZNA
nauka gry: pianino
13:00 – 15:00 PRACOWNIA FORM PLASTYCZNYCH

8 – 10 Aleksandra Zimny
15:00 – 16:00 4 – 5
16:00 – 17:00 6 – 7
17:15 – 19:15 11+
15:30– 16:30 SZACHY zajęcia indywidualne Roman Wąsik
16:00 – 21:00 SIŁOWNIA 16+ Michał Puc
16:30– 18:30 STUDIO AKTORSKIE 7 – 12 Nina Opic
16:30– 19:30 AKROBATYKA wynajem
CZWARTEK
12:30 – 13:15 PRACOWNIA MUZYCZNA
zajęcia wokalne
zajęcia indywidualne Marcin Florczak
13:15 – 14:00
14:00 – 14:45 PRACOWNIA MUZYCZNA
nauka gry: keyboard
14:45 – 15:15
15:15 – 16:00
16:00 – 16:45
16:45 – 17:30 PRACOWNIA MUZYCZNA
nauka gry: pianino
17:30 – 18:00 PRACOWNIA MUZYCZNA
zajęcia wokalne
18:15 – 19:00 PRACOWNIA MUZYCZNA
nauka gry: pianino
19:00– 19:45
19:45 – 20:30
14:30 – 16:00 STUDIO TAŃCA
taniec nowoczesny
7 – 12 Natalia Kamińska
16:00 – 17:00 4 – 6
15:30 – 16:30 SZACHY grupa początkująca 7 – 17 Roman Wąsik
16:00 – 20:00 SIŁOWNIA 16+ Michał Puc
18:30 – 19:30 STUDIO ACTIVE
aerobik
Anna Krężel
PIĄTEK
16:00 – 21:00 SIŁOWNIA 16+ Michał Puc
16:45 – 20:00 ROBOTYKA Spice Gears Academy