HARMONOGRAM ZAJĘĆ

DZIEŃ GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ RODZAJ
ZAAWANSOWANIA
GRUPA WIEKOWA INSTRUKTOR
PONIEDZIAŁEK 12:30 – 13:15 NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE zajęcia indywidualne Marcin Florczak
13:15 – 14:00 NAUKA GRY NA PIANINIE zajęcia indywidualne
14:45 – 15:30
15:30 – 16:00
14:00 – 14:45 ZAJĘCIA WOKALNE zajęcia indywidualne
14:00 – 15:30 TANIEC NOWOCZESNY 7 – 12
Urszula Surowiec
15:00 – 16:00 PLASTYKA GRUPA I 6 – 7 Aleksandra Zimny
16:00 – 18:00 WARSZTATY GARNCARSKIE 7 – 12
18:00 – 21:00 ZAJĘCIA CERAMICZNE
(3 GODZ. CO 2 TYGODNIE)
18+
16:00 – 17:00 JĘZYK ANGIELSKI grupa początkująca 4 – 5 Klaudia Marek
17:00 – 18:00 6 – 7
18:00 – 19:00 8 – 10
WTOREK 12:45 – 13:30 NAUKA GRY NA PIANINIE zajęcia indywidualne Marcin Florczak
13:30 – 14:15
17:45 – 18:30
18:45 – 19:30
19:30 – 20:15
14:15 – 15:00 ZAJĘCIA WOKALNE zajęcia indywidualne
15:45 – 16:15
17:00 – 17:45
15:00 – 15:45 NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE zajęcia indywidualne
16:15 – 17:00
16:00 – 17:00 PODSTAWY TAŃCA 4 – 6 Jakub Cygan
17:00 – 18:00 TANIEC NOWOCZESNY 4 – 6
12:00 – 13:00 SZACHY zajęcia indywidualne Roman Wąsik
 13:00 – 14:00
14:00 – 15:00
15:00 – 16:00
16:00 – 17:00
17:00 – 18:00
18:15 – 19:15
15:00 – 16:00 SZACHY grupa początkująca 7 – 17 Justyna Wąsik
16:00 – 17:00 grupa średnio zaawansowana
17:00 – 18:00 grupa początkująca
ŚRODA 12:30 – 13:00 NAUKA GRY NA PIANINIE zajęcia indywidualne Marcin Florczak
15:45 – 16:15
16:15 – 17:00
17:00 – 17:45
19:30 – 20:15
13:00 – 13:45 ZAJĘCIA WOKALNE zajęcia indywidualne
13:45 – 14:30
17:45 – 18:30
18:45 – 19:30
14:30 – 15:00 NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE zajęcia indywidualne
15:00 – 15:45
13:00 – 15:00 PLASTYKA 8 – 10 Aleksandra Zimny
15:00 – 16:00 PLASTYKA GRUPA II 6 – 7 Aleksandra Zimny
Anna Andruszewska
16:00 – 17:00 PLASTYKA GRUPA II 6 – 7
17:15 – 19:15 PLASTYKA 11+ Aleksandra Zimny
14:00 – 15:30 TANIEC NOWOCZESNY 7 – 12 Urszula Surowiec
18:30 – 19:30 AKROBATYKA gr. początkująca 4 – 6
19:30 – 21:00 gr. zaawansowana 7 – 12
CZWARTEK 13:30 – 14:00 SZACHY zajęcia indywidualne Roman Wąsik
13:30 – 14:00 NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE zajęcia indywidualne Marcin Florczak
15:00 – 15:45
15:45 – 16:30
14:00 – 14:30 NAUKA GRY NA PIANINIE zajęcia indywidualne
14:30 – 15:00
17:15 – 18:00
19:00 – 19:45
19:45 – 20:30
16:30 – 17:15 ZAJĘCIA WOKALNE zajęcia indywidualne
18:00 – 18:45
14:15 – 14:45 NAUKA GRY NA GITARZE KLASYCZNEJ zajęcia indywidualne Krzysztof Ziemiński
14:45 – 15:15
15:15 – 16:00
16:00 – 16:30
16:30 – 17:00
17:00 – 17:30
17:30 – 18:00
 18:00 – 18:45
16:00 – 17:00 PODSTAWY TAŃCA 4 – 6 Jakub Cygan
17:00 – 18:00 TANIEC NOWOCZESNY 4 – 6
PIĄTEK 13:30 – 14:00 ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE zajęcia indywidualne 4+ Bożena Kania-Pięta
14:00 – 14:30
14:30 – 15:00
15:00 – 15:30
16:00 – 18:00 STUDIO AKTORSKIE 13+